Beschrijving
Bloemkamp 10 – Rengerswetering, Bunschoten-Spakenburg
De woning aan de Bloemkamp 10 laat meteen zien waarom wonen in de Rengerswetering zo geliefd is. Gelegen op misschien wel één van de meest kindvriendelijke plekken van de wijk, kijk je hier zó vanuit je woonkamer uit op een groene speeltuin midden in het park. Het is de plek waar je ’s ochtends de kinderen ziet spelen en waar je op zomerse avonden nog even een ommetje maakt – ontspannen, vertrouwd en ruimtelijk.
Binnen wacht een zee aan ruimte. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor de leefruimte op de begane grond opvallend royaal is. Of je nu houdt van lange tafels vol visite, een fijne speelhoek voor de kinderen of gewoon een heerlijk grote woonkamer – hier kan het allemaal. Boven zijn er maar liefst vijf slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen. Ideaal voor het grotere gezin, een thuiskantoor of logeerkamer – flexibiliteit genoeg.
En dan is er nog de tuin. Met een veranda waar je het hele jaar door beschut kunt zitten, een stukje gras voor de kleintjes en de rust van je eigen stukje buiten. Parkeren? Geen gedoe aan de straat – je auto zet je gewoon achter de woning. Comfort en gemak gaan hier hand in hand.
Bloemkamp 10 is zo’n huis dat klopt. De locatie, de ruimte, de sfeer – alles is gericht op het gezinsleven. Een woning waar kinderen opgroeien met vriendjes om de hoek en ouders genieten van rust, ruimte en woongemak.